0 Items ($0.00)

Powered By Eat From Farms

Winter Squash - Kabocha

Nuts About Berries

1 Sunshine orange kabocha | Approx 5 lb @ $2.00/lb = $10.00 + $0.00 Assembly
1 Cha-cha green kabocha | Approx 3 lb @ $2.00/lb = $6.00 + $0.00 Assembly
1 Winter sweet gray kabocha | Approx 3.5 lb @ $2.00/lb = $7.00 + $0.00 Assembly

Kabocha: Orange, Green and Gray

Website and Online Farm Store Powered By Eat From Farms

Stripe Online Payments